Chalupa U Ševců - Ubytování v beskydech - chalupa
Chalupa U Ševců - Ubytování v beskydech - pohled na vchod
Chalupa U Ševců - Ubytování v beskydech - přehrada

Dispozice


V přízemí chalupy je hned po vstupu do chalupy velká prostorná šatna, kde je nově vybudovaný peletkový kotel, který poskytuje příjemné teplo a vyfukuje teplý vzduch do okolních místností. Je zde velká společenská místnost s prostornou sedací soupravou, krbem a plochou televizí s velkým výběrem TV kanálů. Dříví do krbu je zde připraveno zdarma, stačí jen zapálit a hned na Vás dýchá romantická atmosféra. V jídelně, která se nachází ihned vedle společenské místnosti je velký jídelní stůl pro 20 osob a velmi dobře vybavená kuchyně. V kuchyni naleznete elektrickou troubu se čtyřmi plotýnkami, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, myčku a nádobí pro 30 osob.


Chalupa U Ševců Chalupa U Ševců Chalupa U Ševců


První patro nabízí 6 pokojů. Čtyři dvojlůžkové pokoje, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj. Dvě nově vybudované koupelny a dvě oddělené WC.


Chalupa U Ševců Chalupa U Ševců Chalupa U Ševců


V druhém patře naleznete nový apartmán pro čtyři osoby, zde je jedna manželská postel a jedno rozkládací lůžko pro dvě osoby, v apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a se společným WC. Apartmán má prostorný balkón. Dále ve druhém patře naleznete pokoj pro 4 osoby se dvěma manželskými postelemi. Třetí pokoj je pro tři osoby. Na patře je společné WC se sprchovým koutem a umyvadlem.


Chalupa U Ševců Chalupa U Ševců Chalupa U Ševců


Pokud se rozhodnete pro pobyt v naší chalupě, budete se u nás cítit jako doma. Je pro nás důležité, aby zákazník byl spokojen a rád se do srdce Beskyd vracel načerpat pozitivní energii.